Mākslas rezidence

Muiža mākslai Lindenhoff – vieta ar unikāliem nosacījumiem un iespējām radošai darbībai.

Vidzemes ainavas ir plaši pazīstamas ar savu skaistumu. Klusums un miers iedvesmo radošus cilvēkus radīt jaunus mākslas darbus. Cēsu un jūras tuvums palīdz gūt jaunus spilgtus iespaidus.


Muižā mākslai notiek mākslas semināri, izstādes un jaunu studiju atvēršana.


Par mākslas rezidences rezidentiem var kļūt profesionāli, talantīgi un oriģināli gleznotāji, mākslinieki, dizaineri, fotogrāfi un citas radošas personības. Šeit viņus sagaida ideāli apstākļi ne tikai radīšanai, bet arī lai iepazītos ar citiem cilvēkiem, sadzīvi, kultūru un Vidzemes un Latvijas vēsturi. Rezidences laikā māksliniekiem tiek piešķirta dzīvojamā istaba, darbnīca un nepieciešamie materiāli.

Nosacījumi:

Bezmaksas rezidencei ir nepieciešams aizpildīt anketu muižas interneta lapā, kā arī savu fotogrāfiju, motivācijas vēstuli, projekta aprakstu, kuram ir jābūt saistītam ar muižas vēsturi vai jāpalīdz tās attīstībai. Šos visu dokumentus, lūdzam nosūtīt uz zemāk esošo e-pasta adresi ar atzīmi “Mākslas rezidents”. Pieteikumu tiek pieņemti visu gadu.

Maksas uzturēšanās

Vienvietīgs numurs sākot no 750 eiro (10 dienas)

Apartamenti sākot no 3100 eiro (10 dienas)

Vienlaicīgi muižā mākslai var dzīvot 40 cilvēki. Minimālais dalībnieka uzturēšanās laiks 10 dienas, tomēr ja vēlaties uz īsāku laiku, tad to var saskaņojot ar organizatoriem. Uzturēšanās laikā rezidenti var izmantot darbnīcu, izstāžu zāli, unikālu mediatēku, izejmateriālus un instrumentus, trīsreizēja ēdināšana, transfērs un ekskursijas pa blakus esošajām muižām un citām ievērības cienīgām vietām.

Šeit jūs varat iepazīties ar iepriekšējo gadu mākslinieku darbiem.

Lai pieteiktos:

1. Lejupielādējiet un aizpildiet anketu.
2. Nosūtiet e-pastu ayko@lindenhoff.lv, ar atzīmi "Art-Rezidents".

ATGRIEZENISKĀ SAITE

Vai Jums ir jautājumi?
Rakstiet mums!


Vai zvaniet mums:
  +371 28490600